На Рівненщині знешкодили п’ять авіаційних бомб

6 вересня за номером 101 від чергового Кузнецовського міського відділу УМВС надійшло повідомлення, про те, що в лісовому масиві поблизу селища міського типу Володимирець виявлено три металеві предмети надзвичайно схожі на боєприпаси.

Фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення  оглянувши небезпечні знахідки з’ясували, що металеві предмети є ніщо інше, як авіаційні бомби часів Великої Вітчизняної війни. Дві із них були по 100 кг, а одна 25 кг. При додатковому обстеженні прилеглої території сапери-рятувальники виявили ще дві 25-ти кілограмові авіаційні бомби.

Боєприпаси радянського виробництва перебували у бойовому стані, радіус ураження 100 кілограмової бомби  при можливому вибуху становив би до 1200 метрів, а 25-ти кілограмової від 500 до 700 метрів. До того ж вибухонебезпечні предмети в загальній кількості містили у собі майже 150 кг вибухової речовини – тротилу. А це представляло серйозну загрозу для місцевих жителів, чиї будинки розташовувалися неподалік від місця знахідки.

Рятувальники обережно завантажили боєприпаси у піротехнічний автомобіль та вивезли у спеціально відведене місце де і знешкодили. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.