Рівненський письменник презентує свою збірку поезій

16 вересня о 17:00 у Рівненській обласній бібліотеці відбудеться презентація збірки поезій рівненського письменника Олександра Іранця «Вибране за 33 роки». До книги увійшли вірші написані протягом 1980-2013 років, про що не складно здогадатися з назви.

Поезії згруповані за розділами "З 1980-х", "З 1990-х", "Уроки класики", "Білорусь" та "Вірші з приводу". Тонка лірика, гострі, "по-ірванецьки" дотепні вірші на злобу дня, присвяти колегам по перу - все це у ній є.

Книга уже встигла відпрезентуватися у Києві та побувала проїздом у Рівному під час автограф-сесії автора з нагоди 730-річчя міста. Наступний пункт - Форум видавців у Львові. Просто звідти Олександр Васильович привезе збірку для презентації у рідному Рівному.

На заході, окрім автора, також будуть присутні: Борис Шавлов - виконавчий директор видавництва "Лаурус", що випустило збірку та укладач серії "Числа", в рамках якої вийшла книга, Інна Булкіна.

Окрім цього видання, серія "Числа" , наразі, включає ще три книги: Бахита Кінжеєва "Странствия и 87 стихотворений", Петра Мідянки "40 сонетів і гербарій" та Лева Рубінштейна "Сонет 66".

 Вхід вільний.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.