Міліціонерам Рівненщини розповіли про духовність

Щоосені у співробітників міліції розпочинається новий навчальний рік. Гасло: «Вчитися ніколи не пізно», актуальне завжди. І, цьогоріч не виняток, адже розпочались заняття у системі службової підготовки в урочистій обстановці.

Цей день у всіх працівників міліції особливий. Він нагадує кожному, що без постійного та всебічного оволодіння знаннями неможливий упевнений розвиток ані окремої людини, ані держави в цілому.

– Нещодавно усі працівники міліції Рівненщини брали участь в заходах приурочених Дню знань в загально–освітніх школах та підшефних інтернатних закладах області, – сказав у вступному слові начальник УМВС України в Рівненській області генерал–майор міліції Василь Лазутко. – А сьогодні ми самі сідаємо та розпочинаємо навчання. Адже саме тепер якісна професійна підготовка співробітників органів внутрішніх справ набула непересічного значення для забезпечення законності та охорони громадського порядку в державі. Нехай у ваших серцях не буде місця розчаруванню та байдужості. Вірте у власні сили, утверджуйтесь у житті та професійному рості.

На свято «першого» дзвоника міліціонери запросили Протоірея Романа, який зупинився на основах духовності та ролі святої церкви в повсякденній службовій діяльності кожного вартового порядку

– Як ви служите державним законам так, і ми, священнослужителі служимо Закону Божому, – сказав Протоірей Роман. – Ви виконуєте почесну місію – захищаєте людей від злочинців, а ми робимо все, аби спасти словом Божим людей від гріха, бо рано чи пізно всім доведеться відповідати перед Богом за гріхи. Тож наші місії на землі схожі. Однак, у вас небезпечна робота і ви не знаєте, що чекає на вас на повороті через годину – дві, а тому потрібно молитися. Просто сказати: «Господи, благослови!» А ми будемо за вас молитися. Тому бажаю, щоб ваші знання тільки примножувалися, а тепер давайте помолимось!

Привітав цього дня з першим навчальним заняттям правоохоронців і старший радник юстиції Ільящук Тарас Михайлович, начальник управління прокуратури Рівненської області, який розповів про основні аспекти щодо конституційно–правових механізмів захисту прав людини.  Про це повідомляє СЗГ УМВС в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.