Рівненські тайські боксери - переможці Кубку світу. ФОТО

5-8 вересня у Львові відбувся Кубок світу з кікбоксінгу WKF- 2013 за правилами К1 в якому представники рівненського клубу «Праджат» вибороли призові місця. Перше місце виборов Дмитро Цибульский (67 кг), який нокаутував свого суперника ударом у сонячне сплетіння. Друге місце зайняли Роман Марчук (75 кг) та Андрій Книш (86 кг) – третє місце серед юніорів виборов Антон Шушковский (63 кг).

Загалом у Кубку взяли участь представники з 30-ти  країн світу, зокрема з Ірану, Франції Австрії, Росії, Словаччини, Індії та Фінляндії. Україну представляли чотири бійцівські клуби з Івано-Франківська, Львова, Києва та Рівного.

- Бійцівський клуб «Праджат», в якому займаються тайським боксом, заснований 11 листопада 2012 року і працює на громадських засадах. В нашому клубі займаються з 17-ти років, тому що це дуже жорсткий вид спорту і дуже травматичний. На Кубку майже всі призові місця зайняли українці, тому що слов’яни дуже сильні бійці, - розповідає Президент федерації тайського боксу в Рівненській області Олексій Твердохліб.

Заняття у бійцівському клубі проводяться тричі на тиждень по дві години, а також обов’язковим є біг на відстань 20 кілометрів.

- В півфіналі я зустрівся з поляком, проте судді мене засудили і виграв поляк, тоді тренер подав протест і лише тоді судді віддали перемогу мені. Але у фіналі я дуже травмував око, тому мене зняли зі змагань.  Я пішов у цей спорт, тому що хочу вміти захистити себе та своїх близьких. Тренер є для мене прикладом, - розповідає 19-ти річний Роман Марчук.

Надалі бійці планують взяти участь у змагання в в Івано-Франківську та Львові.

 

Коментарі

Предварительно проводился Кубок Украины где состоялся отбор на Кубок Мира. Все наши парни которые учавствовали в международных соревнованиях соответсвенно позанимали первые места на отборе в Украине.

Хм... Кубок світу, а в ваговій категорії (67 кг.). як я зрозумів 2-3 бійця? І хлопець з "Праджат" провів всього 1 бій і здобув золото. Дивні якісь світові змагання. всеодно. що чемп області.Чи там були якісь спец. відбірні змагання перед цим кубком....

Звісно, молодці, ніхто й не писав, що погані. До хлопців зауважень нема, лише прохання до адміністратора групи щодо мовного наповнення. От і все.

Народ, от що ви за народ???!!! Вам аби до чогось доколупатись. Хлопці медалей понавозили, а вам мова не така. Та хай би і тайською. Головне ж ідея, тож для української молоді стараються. Здоровий образ життя пропагують. Про ваш клуб чую вже давно, часто бачу в місті хлопців у футболках з логотипом клубу. Хочеться побажати перемог і щедрих спонсорів. Так тримати.

Якщо для вас це не принципово, то ведіть групу українською.
Вам же не принципово. Але для інших це важливо. Дайте відчути, що це клуб українського міста, а не російського.

ніби міста та країна у нас має одну державну мову.
Може ще на тайському б написали б, не принципово ж правда?)

Хіба це так принципово? :)

Усе класно, але чому ваша група російською мовою? Ніби не у Рівному, а в якому Тамбові.

Про початок забігу та про різні організаційні моменти попередньо обов"язково буде оголошено у групі клубу в соц. мережі ВКонтакті http://vk.com/muaythairovno. Приєднуйтесь та слідкуйте за новинами.

Прохання - оголосіть публічно про остаточні дані забігу (час, місце збору тощо). І кому можна буде долучитися до нього?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.