Рівне зроблять зручним для сімей з дітками. ФОТО

«Демократичний Альянс Жінок» розпочинає всеукраїнську масштабну кампанію, під час якої будуть шукати і відзначати громадські заклади дружні до сімей, а також, стимулювати решту обладнувати свої заклади спеціальними засобами, які б полегшували життя родин з дітьми.

У Рівному до проекту долучилися керівник Сімейного клубу «Пузата мама» Оксана Кравець, депутат міської ради Олександр Курсик та молоді матусі із дітками.

Голова ГО "Демократичний Альянс Жінок "Наталія Король нам розповіла, що ідея кампанії полягає у тому, щоб зробити дружньою до сімей інфраструктуру - обов’язковою нормою в Україні:

- Це можна зробити виключно таким чином, щоби з’явилися в нормативних актах пункти про необхідність наприклад встановлення повивального столика в місцях громадського харчування. Є так звані державні будівельні норми, які регулюють такі питання. В ідеалі було б, досягти того, щоб в державних будівельних нормах, які стосуються певних закладів було прописано про наявність всього, що може бути необхідним молодим сім’ям із дітьми: пандуси для візочків, повивальні столики, дитячих кімнат, тощо.

Організатори задумали створити мапу дружніх до сімей закладів на якій будуть відмічені громадські місця трьох рівнів: дружні до немовлят - містять пандуси для візочків, повивальні столики, кімнати для догляду за дітьми та інше; дружні до дітей - містять дитячі кімнати на підприємствах, в державних та приватних установах, стільці для дітей та дитяче меню в ресторанах і кафе, дитячі майданчики, як зовнішні, так і в приміщенні тощо; дружні до сімей - заклади, що містять усе необхідне для перебування з дітьми різного віку.

Заклади які намагатимуться створити зручні умови для перебування з дітками стимулюватимуть позначкою «Заклад, дружній до сімей». 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.