У Рівному реконструюють стадіон «Авангард»?

На Рівненщині з робочим візитом побував президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.

Під час зустрічі з Василем Берташем вони обговорили стан та розвиток легкої атлетики в краї. Йшлося також про реконструкцію головної спортивної споруди Рівненщини – стадіону «Авангард».

Нині тут тренується більше двох десятків атлетів, котрі входять до складу національної збірної України. Тим часом стадіон, котрий збудований у 1968 році, знаходиться в аварійному стані, тож потребує реконструкції. Тут немає водопостачання, повноцінного освітлення, каналізації, об’єкт не опалюється.

Відтак, за результатами зустрічі Василь Берташ доручив доопрацювати проект реконструкції стадіону, аби в майбутньому тут можна було проводити міжнародні змагання найвищого рівня, а молодь Рівненщини отримала потужну базу для тренувань.

У свою чергу Ігор Гоцул запевнив, що представники федерації будуть активно залучатися до процесу підготовки проекту. Адже необхідно, щоб при реконструкції стадіону були враховані як вимоги міжнародних федерацій, так і низка практичних питань, зокрема, щодо зручності атлетів і глядачів. Відтак, вже невдовзі даний проект буде представлений спільноті.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, за підсумками минулого року Рівненщина посіла сьоме місце у Всеукраїнському рейтингу з легкої атлетики. Тоді як у 2011 році наша область була лише на 15 місці, повідомив заступник начальника управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Гуділін. Наразі легка атлетика культивується в 25 ДЮСШ області, де займається більше двох тисяч учнів.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.