Рівненським школярам уроки проводитимуть чемпіони

Обласний спортивний проект матиме продовження, адже дуже сподобався школярам. Відтак, вже наприкінці вересня в області розпочинається другий сезон «Розминки від чемпіона».

За словами директора КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Миколи Петренчука, цього разу проект триватиме упродовж цілого навчального року. Відтак, організатори планують залучити ще більше відомих спортсменів Рівненщини, котрі популяризуватимуть здоровий спосіб життя та заняття спортом серед школярів.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, проект «Розминка від чемпіона», котрий не має аналогів в Україні, започаткували півроку тому, у квітні. Його перший сезон тривав упродовж двох місяців. Уроки для дітей проводили найсильніші легкоатлети, плавці, кікбоксери, дзюдоїсти та веслувальники. Також зі школярами працювали відомі у світі спортсмени з обмеженими фізичними можливостями, які попри це досягли успіху, – це призери Паралімпійських і Дефлімпійських ігор. Загалом «Розминку від чемпіона» провели для 5 тисяч учнів 51 школи області. З дітьми працювали 26 найвідоміших на Рівненщині спортсменів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.