Новий начальник ЖКГ Рівного розповів про 2 перші кроки на своїй посаді

Новий начальник управління ЖКГ Рівного В'ячеслав Бережнюк сьогодні запросив рівненських журналістів попити чаю. А поміж тим розповів про своє бачення роботи на звітній посаді. Принаймні, про перші кроки.

Зустріч відбулася в кабінеті начальника управління житлово-комунального господарства м.Рівне. Відразу відчувалося, що на цій посаді він перебуває всього лиш другий день - у багатьох речах пан Бережнюк, після запитань журналістів щодо ЖКГ міста, демонстрував доволі поверхневі знання. Хоча, заради справедливості зазначимо, що у нього ще буде час вникнути у цю галузь і всі її "принади". Тож засуджувати нового головного комунальника Рівного за те, що він, наприклад, не знає коли відремонтують дорогу на вулиці Київській, мабуть, буде несправедливо.

Водночас під час спілкування зі ЗМІ В'ячеслав Бережнюк озвучив власне бачення розвитку ЖКГ міста. Принаймні його перші кроки.

Крок 1. Виявлення і викорінення зловживання посадових осіб у системі ЖКГ Рівного. Для цього Бережнюк збирається провести фінансові перевірки та інші дії, щоб припинити використання потенціалу цієї галузі у корисливих мотивах з боку його підлеглих. Принаймні, таку обіцянку він озвучив першою.

Крок 2. В'ячеслав Бережнюк закцентував на тому, що нині міська громада у своїй більшості не знає ні начальників своїх ЖКП, ні, що найгірше, майстрів, які мають обслуговувати їхні будинки та слідкувати за їх станом. Цю ситуацію пан-начальник пообіцяв виправити шляхом зустрічей "жеківців" із мешканцями будинків та розповсюдженням інформації про їх контактні дані. Чи вийде, побачимо згодом. 

Пан Бережнюк після офіційного брифінгу напоїв місцеві ЗМІ чаєм/кавою та пригостив цукерками. І, звісно, поспілкувався в неформальній обстановці. 

Із сайтом "ВСЕ" така "неформальна" бесіда у нього відбулася трішки раніше. Нині готується до публікації ексклюзивне інтерв'ю із В'ячеславом Бережнюком. У відвертій бесіді ми запитали в нового очільника ЖКГ Рівного про те, звідки в екс-міліціонера взялися гроші на зведення будинку в Тинному, де він мешкає, які він має політичні погляди, у яких стосунках перебуває із міським головою Володимиром Хомко. А також поцікавилися на чому їздить начальник ЖКГ і чому він залишив роботу в правоохоронних органах. І, звісно, прямо запитали: "Чим Ви кращі за попереднього начальника управління ЖКГ Рівного?". Відповіді на ці та інші питання шукайте зовсім скоро на сайті чесних новин "ВСЕ".

Ключові слова: 

Коментарі

По пункту 1. Перевести всі потоки на себе. по п.2. видно до інтревю готувався, прочитав блог Пінчука

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.