Рівненщина співпрацюватиме з Астраханню

З Республіки Азербайджан делегація від Рівненської області, яку очолив голова облдержадміністрації Василь Берташ, прибула до Астраханської області Російської Федерації. У ході робочої поїздки запланована зустріч Василя Берташа із губернатором Астраханської області Олександром Жилкіним та головою регіонального уряду Костянтином Маркеловим. Натомість місцеві бізнесмени поспілкуються з тамтешніми колегами. Крім того, програмою візиту заплановано підписання плану заходів між урядом Астраханської області та Рівненською обласною державною адміністрацією, щодо відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Востаннє зустріч подібного рівня проходила ще в 2010 році, тож в центрі уваги влади двох регіонів є багато питань, що потребують обговорення.

-За цей час в Астрахані багато чого змінилося, тому нам є про що поговорити один з одним, - зауважив голова регіонального уряду Костянтин Маркелов. Саме у 2010 році було підписано угоду про торгово-економічну, науково-технічну і культурну співпрацю регіонів. За словами Василя Берташа, ця угода була хорошим стартом для спільного розвитку економіки обох регіонів. Тож під час зустрічі сторони також планують обговорити спільні бізнес-проекти та реалізацію підписаної угоди. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.