Школам Рівненщини подарували м’ячі

Цьогоріч 20 навчальних закладів області отримають спортивний інвентар від Національного олімпійського комітету України, повідомив заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. За його словами, вже третій рік поспіль комітет проводить Всеукраїнську акцію «Олімпійський куточок».
В її рамках школи Рівненщини безкоштовно одержують волейбольні, футбольні та баскетбольні м’ячі, а також набори для бадмінтону. Найспортивніший навчальний заклад визначають щороку у кожному районі та містах обласного значення. Приміром, цьогоріч спортивний інвентар за популяризацію здорового способу життя у Дубровицькому районі отримає Орв’яницька школа, у Рокитнівському – Кисорицька, а в обласному центрі – НВК №12.

Як повідомляє прес-служба рівненської ОДА, за два попередні роки спортивні комплекти дісталися ще 40 навчальним закладам Рівненщини. За словами Олексія Губанова, подібну акцію олімпійський комітет проводитиме й надалі. Адже саме за популяризацію здорового способу життя серед дітей, а також організацію їх змістовного дозвілля навчальні заклади отримують заохочення.

Також заступник голови облдержадміністрації повідомив, що у рамках акції «Олімпійська книга», бібліотеки усіх навчальних закладів Рівненщини щороку поповнюються літературою на олімпійську тематику. Так, за два попередніх роки Національний олімпійський комітет України передав книг на сотні тисяч гривень, підсумував Олексій Губанов.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.