Ми відбились від атак і ВСЕ буде добре

Дві доби наші читачі не могли «достукатись» до нашого сайту. Одні подумали, що нас вже закрили, інші – що в нас технічні негаразди, а хтось навіть не помітив відсутності «ВСЕ» в Інтернеті. А в цей час ми відбивались від DDOS-атаки хакерів і отримували ультиматуми.

В час розвитку технологій все частіше бандитські напади, терор і тиск переносяться з реальності в кіберпростір. Коли наша команда журналістів пішла з різних рівненських газет створювати інтернет ресурс, ми сподівались, що в інтернеті працюватиметься легше, хоча й розуміли: нас і там спробують «дістати». Зізнаємось чесно: ми усвідомлювали, що це рано чи пізно станеться. Але не припускали, що нас атакуватимуть настільки «рано». Шостого вересня сайту «ВСЕ» виповнилось півроку. За кілька днів до цієї дати на сайт було вчинено першу DDOS-атаку, яка «поклала» сайт на кілька годин. Адміністратори відбили напад і сайт знову запрацював. Згодом виявилось, що це була лише репетиція головного нападу. Така собі розвідка боєм.

У вівторок увечері, коли більшість українців дивилась футбольний матч Україна-Англія, на сайт «ВСЕ» розпочалась нова атака. За всіма правилами війни, перед початком було оголошено війну. На сайті, під одним з матеріалів з’явилось попередження, що атака почнеться за кілька годин. І вона почалась.

Весь день середи адміністратори сайту марно намагались відбити атаки. Як би не гірко було усвідомлювати, але ми виявились не готовими до такого нападу. Тому було вирішено не відбиватись, а укріпляти захист. У середу на електронну адресу редакції прийшов лист з ультиматумом:

«Здравствуйте. У меня к Вам деловое предложение, так как если Вы его не приймете - не видать Вам сайта (то есть у Вас есть выбор: или согласиться, или работать вконтакте)

1. Убрать IP адреса с коментариев - или же заменить 5 останних цифр звездочками "*"*

2. Заняться модерацией сообщений (коментариев) - взять на работу или самим заняться удалением провоцирующих сообщений, сообщений которые являются "национализмом" и вообще, сделать фильтр на слова которые не желательно видеть на Вашем сайте (заняться этим нужно было давно) - нужна дисциплина.

3. Писать более информативные, интересные, ПРАВДИВЫЕ статьи - так как чать ересь которую Вы пишите (из-за зависти или еще чего) надоедает. Это все. Выполните эти пожелание - будет Вам сайт и посетители после займусь инными ресурсами. Если уж гордость не позволит Вам это сделать - ну тогда уж извините - не видать Вам интернет ресурса.

Жду от Вас ответ (решения) С ув. DDOSVseRivne»

Рішення редакції було одностайне – ніяких переговорів, навіть якщо нам дійсно «покладуть» сайт надовго. Шукаємо інші виходи з ситуації. В четвер журналісти сайт «ВСЕ» виставляли новини і свої статті на сторінках сайту в соцмережах.

О третій ночі 13 вересня ми запустили сайт знову, укріпивши захист. Робота по укріпленню сайту продовжується й зараз. А наші журналісти вже готові публікувати свої нові матеріали, робота над якими не припинялась навіть тоді, коли сайт не працював. Ще є технічні проблеми і наперед просимо у вас вибачення.. Технічний персонал працює над їх усуненням.

За ці два дні ми отримали десятки телефонних дзвінків і сотні повідомлень в соцмережах. Співчуття, підтримка, пропозиції допомоги. Та найчастіше звучало запитання: «а ви знаєте хто замовник?». Відповідь: «знаємо, але яке це має значення». Яка різниця що рухало діями людини, коли вона вирішила знищити одне з рівненських ЗМІ? Чи це було відчуття «мажорської» вседозволеності? Чи це була помста за матеріал, який шкодить політичній кар’єрі? Чи це від злості за зірвану оборудку з землею чи бюджетними грошима? Чи може хтось дуже хитрий вирішив підставити конкурента, спробувавши направити злість журналістів на опонента? Для нас це не має важливого значення. Ми працюватимемо й далі так, як працювали до атак. Вишукуватимемо порушення законів, будемо викривати брехню політиків. Писатимемо про розкішне існування тих, хто мав б жити скромніше на державні зарплати. І за це отримуватимемо, ми в цьому навіть не сумніваємось, нові атаки…

Але тепер ми до них готуємось і точно знаємо, що ВСЕ буде добре.

Ключові слова: 

Коментарі

Буде, якщо хостинг абузостійкий

Навряд чи хакер буде писати з адреси свого власного сервера, скоріш за все, то адреса одного з проксі, наприклад як 173.254.216.69 :)

Так і не змогли зловити того хакера з IP-адресою 216.155.147.69, що арендує сервер на choopa.com ? :)

Дідзьо Бельмандо якось сказав що лице чоловіка повинно мати історію.Шрами можна отримати і в 27,а от зморшки-навряд....

Все вірно і до 45 раз п'ять і після 45 -раз п'ять в весь час по пьять!, завідно?

45 - дідо ягодка опьять)))

А я себе і в 45 вважаю юним, да рано старіє молодь :)

Бай-бай! У трудяг-чиновників робочий день сьогодні вже закінчився, халявний нет-теж.Привіт матрасу.

Дякую за перепалку))) Файно було))) до речы мені 27)))) тому не юний))) Змовкаю, що вам не флудити екстра-важливі новини)))) Бажаюдорости до УКР Правди, і вчіть історію)))) До нових зустрічей в ефірі!!! p.s. не переїзжайте на новий сервер, мені цей сподобався, а хороший хостинг www.hostpro.ua

Ти-НІЩО,яке пнеться комусь довести те що воно щось,страждаючи від надлишку вільного,(нікому не потрібного),робочого часу.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.