На Рівненщині відбудеться чемпіонату з мотокросу

На Кореччині ремонтують трасу для мотокросу та облаштують три нові спортивні майданчики

Один з них раніше знаходився у Корці на території недіючого підприємства. За словами голови райдержадміністрації Михайла Волинця, міні-футбольний, баскетбольний і волейбольний майданчики, а також тренажерне обладнання перенесуть у міський сквер поблизу автостанції. Його відкриють під час відзначення Дня працівників фізичної культури та спорту.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА, ще один майданчик планують облаштувати в цьому місяці у корецькому міському парку поблизу районної дитячо-юнацької спортивної школи. Тут з’явиться поле з синтетичним покриттям та тренажерами. Гроші на зведення конструкцій для заняття фізичними вправами виділили з обласної та районної скарбниць.

Окрім того, у селі Морозівка побудують футбольне та волейбольне поля, тренажерні конструкції та дитячий ігровий спортивний майданчик. Аби створити умови для занять фізичними вправами, громада написала проект та отримала співфінансування. Завдяки такій ініціативності місцеві жителі зможуть займатися спортом. А саме на залучені молоді до здорового способу життя наполягає у нових соціальних ініціативах Президент України, зазначив Михайло Волинець.

Водночас голова райдержадміністрації повідомив, що нині триває підготовка до Чемпіонату області з мотокросу. Він проходитиме наприкінці місяця, тож наразі удосконалюють дорожнє покриття, аби траса відповідала всім необхідним умовам.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.