На будівництві депутата Рівнеради будівельники знову ризикують життям. ФОТО

На будівництві депутата Рівненської міської ради Олександра Бабата, де смертельно травмувався чоловік, будівельники так само як і раніше працюють без касок та поясів безпеки. Ба, більше, ми помітили, як на другому поверсі будівлі, чоловік у робочому одязі пив пиво. Проте, скоріш за все, це не працівник будівництва, а випадковий перехожий.

Сайт «ВСЕ» вже розповідав про чоловіка, який загинув на будівництві Олександра Бабата, проте депутат відразу заявив, що чоловік у нього не працював, а випадково зайшов на третій поверх будови. Разом із тим, нам вдалося з’ясувати, що померлого Сергія Никончука поховали коштом замовника будівництва.

У церкві при якій жив Сергій, про це говорять неохоче:

- Якщо одним словом, то ховає Сергія церква, - повідомили нам.
На наше запитання чи допоміг депутат Бабат матеріально, нам порадили запитати у нього:
- Це вже запитайте у нього, він просив, якщо у нас були якісь такі моменти, то щоб їх не оприлюднювати - що поміг, що не поміг…

Журналіст сайту «ВСЕ» теж хотіла «випадково» потрапити за металічну огорожу навколо будови, проте її туди не впустили. Як тільки журналіст взяла до рук фотоапарат, до неї підійшов невідомий чоловік, представився директором будівництва - Ковтунюком. На наше зауваження, що будівельники працюють без касок і розпивають пиво, чоловік почав телефонувати якомусь Саші (ймовірно Олександру Бабату, - прим. авт.):

- Ало, Саша, дивися тут нас уже фотографують журналісти сайту «ВСЕ» чесні новини. Вони сфотографували, як хлопці розпивають пиво, працюють без первинних засобів охорони – поясів безпеки. І ці новини напевно підуть в інтернет. Так вже все, вона сфотографувала, як вони розпивають пиво, розумієш, Саша? Приїжджай.

 

Цей чоловік повідомив нам, що матеріальна допомога Олександра Бабата на поховання Сергія, це просто жест доброї волі:

- Це ж по-християнські, ви б так не поступили? У того Сергія нікого немає…
Тим часом виникає декілька питань.

По-перше, якщо загиблий немає ніякого відношення до будівництва, то чому Олександр Бабат домовлявся із церквою, яка ховала Сергія про «не оприлюднення якихось моментів»? Це ж просто: допомогти по-християнські.

По-друге, як могла стороння людина потрапити непоміченою аж на третій поверх будови і працювати? Наприклад мені не вдалося туди потрапити, хоча б тому, що все огороджено металічним забором. Окрім того, навколо багато людей і мене просто туди не пропустили.

Можливо депутату вдалося б уникнути подальших розмов з цього приводу, якби не повторення передумов трагедії: люди знову працюють без елементарних засобів безпеки. Ті, що не працевлаштовані офіційно, у випадку травми, скоріш за все, так само будуть невпізнаними, випадковими перехожими…

Див. також: У Рівному на новобудові родини депутатів ледь не загинув робітник

Чому на будівництві депутата Рівнеради ледь не загинув невідомий?

Коментарі

Саме про ту ділянку. Чомусь туди ввійшли приватні землі людей котрі жили там і мали свій будинок.

То Ви про ту ділянку (колишню автостоянку в р-ні автовокзалу), яка чи не єдина в місті була продана з аукціону і в бюджет міста пішло в десять раз більше грошей?

Може хто не в курсі, цей Бабат став рекордсменом по кількості набраних голосів серед мажоритарників. Кого брендом Батьківщини взяв, кого купив продуктовим пакетом, кого і готівкою. Так що за долю його не переживайте, викрутиться

Бабат це той бізнесмен, який викупив земельну ділянку біля сільпо в районі автовокзалу(де зараз стоїть ТЦ Арена), в яку "нечаяно" потрапив приватний будинок, який також після цього "нечаяно" підпалювався зо 3 рази?
А ще цього горе-підприємця і депутата міської ради розшукують його виборці на вулиці Київській, мовляв, де це наш депутат, який не спілкується з громадою і не приймає ніякої участі в її житті. Думаю депутатом йому більше не стати...Хіба в списку місце купить.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.