Янукович хоче, щоб рівняни ходили пішки

На Рівненщині вперше пройде Всесвітній день ходьби. Спортивне свято відбудеться 6 жовтня в обласному центрі, повідомив директор центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Микола Петренчук.

Таким чином на Рівненщині популяризуватимуть ходьбу, як один із видів рухової активності. Тож акція сприятиме реалізації президентських ініціатив Віктора Януковича щодо залучення молоді до здорового способу життя.

Так, у Всесвітній день ходьби кожен бажаючий отримає карту з маршрутом, який потрібно буде пройти за визначений час. Ключовими точками на мапі будуть спортивні об’єкти міста, зокрема, тренажерні зали. А по завершенню змагань, серед учасників дійства проведуть спортивну вікторину та розіграють призи, розповів Микола Петренчук.

Зареєструватися для участі можна в обласному центрі фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» уже зараз, або ж безпосередньо в день змагань, - повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Довідково: Всесвітній день ходьби проводиться щороку в перші вихідні жовтня одночасно в понад сотні країнах світу. Ініціатором акції є міжнародна організація «TAFISA» - провідна організація в світовому русі масового спорту, яка нараховує більше 200 членів і 130 країн-учасниць.

До речі, соціальні ініціативи президента України існують не лише на папері. Гарант свого часу подав особистий приклад активного способу життя. Зокрема, майстер-клас ходьби по пеньках - дивіться нижче:

Коментарі

Автор хоч раз перечитуй про що пишеш, а то такий сброт слів виходить))автора на мило, в руки бери словники і букваря Тамара.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.