Рівняни запалили свічу пам'яті Георгію Гонгадзе. ФОТО

Вчора, 16 вересня, рівненські журналісти, громадські активісти, політики та небайдужі люди вшанували пам'ять Георгія Гонгадзе та журналістів, які загинули через виконання своїх професійних обов’язків.

- Зареєстровано 35 фактів перешкоджання журналістській діяльності, проте лише три справи дійшли до суду. Сьогодні кількість загиблих українських журналістів вже перевищило 60. Можливо рівненські журналісти не будуть героями, але вони «згоріли на роботі»  та їх сьогодні з нами немає. Це дуже важливо для наших слухачів, глядачів та читачів. Якщо журналіст не може виконувати свої професійні обов’язки, читач не отримуватиме об’єктивну інформацію. Мені дуже приємно, що сьогодні тут зібрались не лише журналісти, а небайдужі люди. Сьогодні ця акція проводиться в усіх містах України, - сказав голова Незалежної медіа-профспілки Сергій Штурхецький.

Всі учасники акції вшанували загиблих журналістів хвилиною мовчання та запалили свічки.

Довідка:

За роки незалежності в Україні загинули більше шести десятків журналістів. Зв’язок цих смертей із професійною діяльністю працівників мас-медіа офіційно визнаний лише в невеликій кількості випадків. Водночас, колеги та родичі загиблих журналістів мають підстави вважати, що трагедії були спричинені професійною діяльністю журналістів. У більшості випадків винні не були покарані. Київська незалежна медіа-профспілка та сайт «Майдан» узагальнили відомі насьогодні факти загибелі працівників мас-медіа в Україні.

Тим часом журналіст сайту «ВСЕ» Олексій Кривошеєв та журналіст телеканалу «Рівне 1» Ольга Міхньов долучились до акції "Безкарність вбиває" у Києві. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.