У Рівному відкриють виставку унікальної вишивки

18 вересня о 16.00 годині  у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (3 поверх, відділ мистецтв) відбудеться урочисте відкриття персональної виставки майстра народного мистецтва – вишивальниці Надії Ліневич.

Виставка організована за сприяння управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненського обласного центру народної творчості, відділу культури і туризму Сарненської районної державної адміністрації.

Мета заходу –  популяризація виробів майстрів народного мистецтва серед жителів міста та Рівненської області .

Для своїх робіт майстер використовує орнаменти, візерунки та техніки виконання які побутують на Сарненщині. В її доробку вишиті рушники, серветки, жіноче та чоловіче вбрання. Перша персональна виставка майстрині відбулася в 1994 році в місті Сарни в історико-етнографічному музеї. Майстриня постійний учасник міських, районних та обласних виставок.

В експозиції виставки буде представлено близько 60 робіт, зокрема вишиті рушники, чоловічі та жіночі вишиванки, наволочки для подушок.

Супроводжуватимуть мистецьку акцію виступи  фольклорного гурту «Волиняни»  кафедри музичного фольклору РДГУ (кер. Людмила Гапон).                                             

Виставка експонуватиметься до 5 жовтня 2013 року щоденно (крім п’ятниці) з 9.00  до  19.00 год.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.