Рівняни очистять парк від майна ресторану «Ліон»

Звільнити захоплену рестораном "Ліон" територію парку, від майна закладу. Таку пропозицію до проекту рішення міськвиконкому, про звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених споруд, висловив представник ініціативної групи Анатолій Бондарчук. Однак пропозицію не підтримали, а міський голова Володимир Хомко назвав її юридично неграмотною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному ресторан «ЛІОН» за захоплення паркової землі оштрафували на… 100$

- Ми знайдемо юридично обґрунтований спосіб. Я відправлю ваше звернення на комісію з питань звільнення території міста від незаконно встановлених споруд – впливайте на них.  До того, як ми будемо приймати рішення на сесії потрібно, щоб комісія це питання погодила. Тоді вони нам рекомендують на виконком. Я вам гарантую питання буде проголосовано. Я за те, щоб прибудову знести, але давайте робити все грамотно. - сказав міський голова Рівного Володимир Хомко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному ресторан заливає парк бетоном. ФОТО

Тим часом активісти Рівного планують і далі щосуботи проводити пікніки. Анатолій Бондарчук зазначив:

- Цієї суботи ми попередимо власника, якщо вони не заберуть своє майно добровільно ми самі перенесемо його під ресторан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному учасників протестного пікніка скандальний ресторан зустрів водою і цукерками на палочці. ФОТО

Нагадаємо, що громада Рівного вже тричі влаштовувала пікнік на захопленій рестораном території. Зустрічі відбуваються без перешкоджань збоку власників.

Коментарі

Еще ни разу не слышал какого-то конструктивного разговора по поводу "Лиона". Все время какие-то минусы и нарушения. А те, кто даже против не пробовали хоть на минуту подумать о плюсах? Разложить всю ситуацию на кусочки с нейтральной стороны, а потом чисто численно сопоставить и выиграть в ситуации, которая сложилась. Как по мне, никто даже теоретически не представляет, что будет если территорию уберут. А может стоит выдвинуть максимум полезных условий для блага того же парка? А может стоит предложить какие-то варианты решения проблемы?
И вообще, все эти собрания там возле ресторана когда-то наберут политический оттенок. Не просто так там депутаты, как бабочки порхают, и еще и потенциальный кандидат в мэры приходит. Может Вы и денег у ресторана просите, так я тоже в долю хочу:)

Оренду ніхто там вже не оформить. По-перше, це рекреаційна зона, по-друге, природно-заповідний фонд - і там не можна вести підприємницьку діяльність з реалізацією алкоголю. Чи може "Ліон" не наливатиме клієнтам? Тоді. напевно, йому не тільки майданчик не знадобиться, а й сам ресторан. І останнє. За такою логікою слід забирати квартири у малозабезпечних з тієї причини, що вони не можуть дати їм ладу, що вікна у них старі, рами потріскані на світ Божий дивляться, фіранки, дешеві недизайнерські, світильники совдеповські на вулицю видно - і робити там "цивілізовані" помешкання. Кому від цього буде гірше? Буде гарно і цивілізовано. А щодо культурних заходів - то це Хомко там з іноземними делегаціями обідав, а свідомі рівняни вже давно цей заклад бойкотують.

Відповідаю, я в комерційного коледжа (приватний) купив об'єкти нерухомості (гаражі) площею 40 кв. метрів і для їх обслуговування взяв землю площею 1500 кв. м. Запорожець сказав, що це законно - що ви створюєте перешкоди моїй підприємницькій діяльності.

Лично меня гораздо больше волнует самозахват спортивной площадки под новостройку. А что касается ресторана Лион, то напомню журналистам: ломать - не строить. Что улучшится, если вместо комфортно обустроенного уголка появится ещё одна мусорка? Думаю, хозяину ресторана надо как можно скорее оформить аренду на этот участок (если она не оформлена). Конечно, с условием, что на этой территории не будут строить капитальные сооружения. Никого почему-то не волновала куча развалин на месте кинотеатра им. Шевченко, а теперь журналисты встрепенулись.
Да, мне, как и вам, не нравится, когда у города самовольно оттяпывают куски зелёной зоны. Но стало ли хуже оттого, что там появилась вполне цивилизованная площадка?
И хочу вам напомнить, что в том же Лионе проводились конкурсы красоты и прочие массовые мероприятия, на которых нынешние защитники прав ровенчан "мед-пиво" пили и культурно развлекались. И никого при этом гражданская совесть не мучила.

Давно пора!
А журналісти ВСЕ нехай ще порозслідують, по яким причинам спортивний майданчик РКЕП коледжу в парку був відданий під забудову 9 поверхового будинку. Де займаються спортом студенти? На майданчику водного поряд? Тоді явно не обійшлося без шановного пана Сороки.

Там в заголовку немає помилки? М з Л не переплутали?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.