Українці почали більше літати

В Україні почали більше літати. Так, за повідомленням Урядового порталу, пасажиропотік через аеропорти України за серпень 2013 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився на 7 відсотків і склав близько 2 мільйонів людей.

 

За словами віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула, українськими авіакомпаніями за минулий місяць перевезено понад 1 мільйон пасажирів, що на 1,6 відсотка більше минулорічного показника.

У серпні 2013 року Украерорух обслужив на 9,4 відсотка більше повітряних суден у порівнянні з відповідним періодом 2012 року.

- Цього року на український ринок міжнародних авіаперевезень вийшли дві нові лоу-кост компанії. А саме, іспанська «Vueling Airlines» та  італійська «Meridiana Fly» - сказав Олександр Вілкул.

Іспанська авіакомпанія «Vueling Airlines»  почала роботу у травні 2013 року та виконує 3 рейси на тиждень у напрямку Барселона - Київ (Жуляни) – Барселона. А італійська авіакомпанія «Meridiana Fly» з червня поточного року здійснює польоти до Ольбії (Італія) з аеропорту Бориспіль раз на тиждень.

За даними Державіаслужби, за 8 місяців 2013 року міжнародні регулярні польоти в Україну здійснювали 10 лоу-кост авіаперевізників 17-ма маршрутами з 7 країн світу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.