Землю заберуть, рівненський ліцей закриють?

Учні та працівники Рівненського обласного ліцею-інтернату можуть опинитися на вулиці. Для цього, нібито, є кілька причин і одна із них - земельна ділянка навчального закладу.

Чиновники хочуть закрити Рівненський обласний ліцей-інтернат. Таку рекомендацію надала столична комісія, що перевіряла обласні ліцеї Рівненщини, - повідомив депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан.

- У Рівненській області працювала комісія утворена при Президенті України з перевірки шкіл-інтернатів, ліцеїв-інтернатів у Рівненській області. Чомусь, з усіх інтернатів в чорний список потрапив лише РОЛІ з рекомендацією закрити заклад.

Один із висновків - нецільове використання ліцеєм коштів обласного бюджету. Відомо, що по усій Україні впродовж трьох років у кількох областях були подібні рекомендації. Наслідок - частину ліцеїв ліквідували, а частина змогла відсудитися. Дивно, що ліцей з добрими показниками та хорошою матеріально-технічною базою комісія з Києва рекомендує закрити. Цього в жодному разі не можна допустити, адже в навчальному закладі навчаються талановиті діти не тільки з Рівного, але й з районів області, - розповів депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан.

Степану Молчану про перевірку, яка проводилась перед навчальним роком розповіли вчителі, проте інформації дуже мало. Тому журналіст сайту "ВСЕ" звернулась за коментарями до директора закладу.

- Ця інформація (інформація, яка з’явилась у ЗМІ про закриття ліцею, - прим.авт.)  недостовірна, немає акту про цю перевірку, я ніяких коментарів про це не давала - здивувалась директор Рівненського обласного ліцею-інтернату Наталія Сосюк.

У навчальному закладі про столичну перевірку ніхто не знає. Проте за словами заступника директора з виховної роботи Тетяни Джус, перевірка все ж таки була, але з Рівного.

- Проводилась перевірка Держфінансової інспекції в Рівненській області, проте нам не повідомили про результати перевірки і ніяких документів не надавали. Заклад працює у повному режимі, проводяться уроки, а про його закриття я вперше чую, - розповіла Тетяна Джус .

У Державній фінансовій інспекції Рівненської області повідомили про те, що перевірка проводилась Державною фінансовою інспекцією України в рамках комплексної ревізії на території області.

На жаль, журналісту сайту "ВСЕ" так і не вдалось поспілкуватись з начальником чи заступником управління освіти та науки Рівненської облдержадміністрації, так як вони були зайняті. А у профільному відділі відмовились надавати будь-які коментарі та навіть назвати відділ, який займається інтернатними закладами в Рівненській області, пояснюючи це тим, що не зобов’язані надавати коментарі та вказувати назву відділу.

Тому наразі інформацію про нецільове використання коштів з обласного бюджету Рівненським обласним ліцеєм-інтернатом не підтвердили і не спростували.

Неофіційно викладачі та батьки навчального закладу говорять, що ліцей хочуть закрити через земельну ділянку навчального закладу, яка комусь приглянулась.

Якщо причетні до цього сторони бажають висловити свою позицію, спростувати або підтвердити інформацію, ми готові надати таку можливість.

Коментарі

«Рівненський обласний ліцей» працює у звичайному режимі
Із 02.09 по 05.09.2013 року в ході перевірки області органами Державної фінансової інспекції було проведену зустрічну звірку щодо підтвердження виду, обсягу і якості операцій та розрахунків у комунальному закладі «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Рівненської обласної ради.
На основі перевірки надано довідку зустрічної звірки, яка не містить висновків та рекомендацій.
На сьогодні комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради працює у звичайному режимі.

Потрібно поставити запитання пану Тігіпко. Він у 1967році мав можливість піти в школу. Чого сьогодні в таку ж школу не можуть попасти сотні дітей. Чого під його контролем закриваються школи, ліцеї, навчальні заклади? Його розробки, Табачника впровадження, все не на користь дітям. Як бути?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.