Рівненський нардеп курить під час сесії ВР. ФОТО

Якщо рівненські народні обранці вважають, що будучи в столиці не перебувають під пильним оком громадськості, вони помиляються. Близько години тому народний депутат Юрій Вознюк був помічений за курінням цигарки у громадському місці. Це відбувалося під час сесійного засідання Верховної Ради. Вочевидь наш депутат втомився від постійної копіткої роботи на благо людей і вирішив випалити цигарку.

За цим "нехитрим" ділом Юрія Вознюка помітили неподалік другого під'їзду Верховної Ради України близько години тому (18 вересня о 12.45). В той час у залі йшли обговорення чергового законопроекту. Мабуть, нардеп вирішив вискочити на хвильку й обдумати його переваги і недоліки наодинці. Маємо на увазі - законопроекту.

До речі, курити Юрій Вознюк почав порівняно нещодавно. Подейкують, що до участі в парламентських виборах у 2012 році наш земляк тютюнових виробів не вживав.

До речі, за паління в громадських місцях згідно статті 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачається штраф від 51 до 170 грн. за перше порушення протягом року (за друге - 170-340 грн.). Цікаво, чи штрафують за порушення законів України народних обранців?

p.s. А можливо пан Юрій просто вирішив розслабитися після важкої роботи в полі?

Ключові слова: 

Коментарі

Та йому байдуже на всі ЗАКОНИ, оце гарний приклад показує всій Україні. А може справді переробився у ВР там бідненькі так важко працюють, натискати на кнопки це важка робота.

Що хотіти від простого дядька, якщо сам деп так неповажає своїх слів...законів...і це приклад такий...паскудно що не кажи..

Хіба не можна хоч для себе аби все було як треба облаштувати місце для куріння?

Тому що політики і чиновники вже 22 роки підмахують всю країну. От і вирішили давати симетричну відповідь :-)

Чому журналісти останнім часлом стали такими паскудами? Жодної інформації неможуть подати без підмахування...

Відколи це верховна рада "громадське місце?" Туди ж нікого не пускають...=)

Ні це він вирішив відпочити після роболовлі і гриболовлі, де ви бачили щоб нардеп в сесійній залі переробивсь, для них перероблюватись у ВР це в западло :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.