На Рівненщині центр дозвілля реконструюють за 11 мільйонів гривень

В селі Великий Мидськ, що в Костопільському районі, замість старого холодного клубу буде сучасний культурно-дозвіллєвий комплекс. Наразі на об’єкті трудиться півсотні будівельників, зазначив директор обласного департаменту з питань будівництва та архітектури Юрій Сідлецький. Вони пообіцяли завершити сучасний заклад ще в цьому році.

Наразі фахівці вже підсилили приміщення та надбудували третій поверх. Тут, зокрема, розташують кімнати шахматно-шашкового клубу. Облаштують кабінети, аби сільські діти могли займатися в різноманітних гуртках. Водночас після реконструкції у Великому Мидську також запрацює філія школи мистецтв, тож таланти дітей зможуть розкрити ще з раннього віку. Водночас для сільської молоді облаштують танцювальну залу. Всім вихованцям і відвідувачам культурно-дозвіллєвого комплексу створять комфортні умови. Зокрема, завдяки бюджетним інвестиціям для закладу збудують очисні споруди, нову котельню на твердому паливі та прокладуть усі необхідні комунікації. Нині будівельники влаштовують сучасну покрівлю, утеплюють фасад та ставлять енергозберігаючі вікна.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, капітальна реконструкція та розширення старої будівлі, якій вже понад чверть століття, обійдеться для бюджету в понад 11 мільйонів гривень, підсумував перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. За його словами, за ці гроші сільські діти та молодь матимуть комфортні умови для всебічного розвитку та змістовного відпочинку.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.