Корови Корилкевича дали більше молока ніж за часів СРСР, бо п’ють пиво

Приватне сільськогосподарське підприємство «Україна» демонструє непогані показники надоїв молока. Як повідомила прес-служба компанії, надої від однієї фуражної корови зросли на 46% порівняно з 1990 роком. А рівень продуктивності досяг і перевищив показники надоїв молока на підприємстві за часів Радянського Союзу. Підприємство "Україна" входить до компанії «Укрмілкінвест», головою ради якої свого часу був Михайло Корилкевич, син екс-голови Дубенської РДА Данила Корилкевича.

Як відомо, нині Михайло Корилкевич займає крісло заступника голови Здолбунівської РДА. За чутками, ставши високопосадовцем Михайло Данилович на тепленьке місце голови ради цієї компанії «пригрів» іншу - «свою» людину, тож донині зберігає вплив над компанію. Також говорять, що це підприємство – не єдиний бізнес пана Михайла. Але чи правду кажуть?

Як би там не було, а показник надоїв від одної фуражної корови Корилкевича (чи екс-корови Корилкевича) становить 4500 кг молока, а у 1990 році він становив всього 3074 кг. Ай, молодці!

Також у прес-релізі «Укрмілкінвест» йдеться, що для покращення та збалансування раціонів на ПСП «Україна» закупляють соняшниковий і ріпаковий шрот, пивну дробину й суху барду (відходи пивоварного виробництва). Цікаво, а корови від споживання таких кормів, гущі, що залишається після варіння і відсмоктування ячмінного сусла, не п’яніють?

Відразу видно, що до цієї компанії свого часу приклав руки грамотний менеджер. Корови вже б’ють рекорди (добре що не щось інше). Наступним, мабуть, слід чекати небувалого покращення в районі? Наприклад, створення на Здолбунівщині більшої кількості робочих місць аніж за Радянських часів. Чи до снаги досягти цього Михайлові Корилкевичу в складі команди очільників району? Хочеться вірити, що так. А фуражні (дійні) корівки тому зайве підтвердження.

Нагадаємо, що батько Михайла Корилкевича пан Данило, який нещодавно залишив Україну, чоловік також не бідний, адже був засновником корпорації "Дакор" – одного з лідерів на ринку виробництва цукру та сільгосппродукції. Він входив до сотні найбагатших людей України. Однак у 2011 році продав свій бізнес Олегу Бахматюку. І згодом був призначений головою Дубенської райдержадміністрації.

Див. також Скільки заробив рівненський мільйонер Корилкевич перед втечею в Європу

Довідка «ВСЕ»

Тваринницьке господарство ПСП «Україна» розташоване у Здолбунівському районі, в с. Здовбиця. Чисельність поголів’я дійного стада становить 630 корів. Підприємство має багаті традиції, історію та багаторічний досвід успішної роботи в галузі агропромислового виробництва.

ТзОВ «Укрмілкінвест» (УМІ) – одна з найбільших компаній молочного тваринництва у Рівненській області. Підприємство виробляє натуральну продукцію тваринництва, займається вирощуванням сільськогосподарської кормової продукції. До складу холдингу входять як новостворені підприємства, так і ті, що мають багаторічну історію успішної діяльності у молочній галузі. Холдинг проводить операційну діяльність на територіях Здолбунівського, Гощанського та Рівненського районів.

Загальна кількість голів великої рогатої худоби, утримуваної на підприємствах УМІ – більше 2 400. Площа посівів – близько 2 000 га.

Коментарі

тут же середні показники вказані, а не максимально рекордні)))

А я чув при СРСР були надої по 5000 л. а тут тільки 4500 :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.