Сьогодніі Міжнародний день пірата

19 вересня святкують:

Професійні свята: Міжнародний день пірата

Релігійні свята: Спомин чуда архістратига Михаїла в Хонах.

У Фригії, недалеко від міста Ієраполь, знаходився храм в ім’я Архистратига Михаїла; біля храму було цілюще джерело. Храм був споруджений одним із жителів міста Лаодикії в подяку Богові і святому Архистратигові Михаїлові за зцілення його німої дочки, водою із цього джерела. Після цього чуда батько з дочкою і вся його сім’я охрестилися. До джерела стали приходити за зціленням не лише християни, але і язичники; багато з поган зрікалися від ідолів і наверталися до християнства.

У храмі святого Архистратига Михаїла в продовження 60 років виконував паламарське служіння благочестивий чоловік на ім’я Архип. Проповіддю про Христа та прикладом свого життя він багатьох язичників навертав до Христа. Святий Архип щиро молився до Архистратига Михаїла, щоб захоронив від лиха. За його молитвами біля храму з’явився Архистратиг Михаїл, який ударом свого меча вибив в горі широку розколину і повелів полинути в неї водам вируючого потоку.

Таким чином храм залишився неушкодженим. Побачивши таке диво святий Архип і християни, що зійшлися до храму на молитву, славили Бога й дякували святому Архістратигові Михаїлові за допомогу. Місце ж, де відбулося чудо, отримало назву Хони, що в перекладі означає «отвір».

Іменини: Архип, Давид, Кирик, Кирило, Макар, Михайло.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.