На Рівненщині спецтехніка готова до зими

Готовність теплового, водопровідно-каналізаційного, газового та дорожнього господарств до роботи взимку ревізує спеціально створена комісія. Більше десяти експертів інспектують якість та повноту підготовки до опалювального сезону. Вони вже об’їздили майже всі райони Рівненщини. Хто до морозів готовий найкраще, підсумують в кінці вересня.

За словами голови облдержадміністрації Василя Берташа, це необхідно для того, аби усі недоліки вдалося усунути заздалегідь, а теплопостачання розпочати вчасно та без перебоїв. Адже, незалежно від місця проживання краян, вони мають отримувати якісні послуги.

Очільника області запевнили, що до роботи взимку вже готові всі 778 котелень, 45 водопровідних та 108 каналізаційних насосних станцій, 41 очисна та 395 каналізаційних споруд. Посилено до снігопадів готуються й шляховики.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, розчищати вулиці вже можуть понад півтори сотні одиниць спецтехніки, а в разі потреби, дорожники залучатимуть машини й інших організацій — це ще 118 одиниць. Нині ж на складах зарезервували майже 29 тисяч тонн соляно-піщаної суміші.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.