На Рівненщині через батьків учні прогулюють школу

З початку вересня на Рівненщині виявили 31 учня-прогульника. Такі результати Всеукраїнського профілактичного рейду «Урок». У його рамках спеціалісти служби у справах дітей спільно з освітянами шукали неповнолітніх, котрі не почали навчання. Так, учні не ходили до школи з різних причин, доповів начальник обласної служби у справах дітей Віктор Марчук заступнику голови облдержадміністрації Олексію Губанову. Так, восьмеро дітей знаходяться на оздоровленні або лікуванні, один школяр переїхав в іншу область, а неповнолітній з Костопільського району перебуває у розшуку. Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, 21 учень пропустив уроки через безвідповідальність батьків, зазначив Віктор Марчук.

Відтак, фахівці із соціальної роботи відвідали сім’ї, діти яких без поважних причин не пішли до школи. Наразі 15 прогульників вже повернулися до навчання, а з рештою батьків й надалі працюватимуть фахівці із соціальної роботи.

Нагадаємо, їх в області побільшало – торік додатково почали працювати 430 спеціалістів. Таким чином вони надають комплекс послуг для сімей, які потрапили у скруту, аби діти мали родинне виховання.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.