Жителі Рівненщини отримали інвалідні візки

Візки за індивідуальним замовленням цьогоріч вже отримали 593 краян,  повідомила заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. Із цієї кількості - 118 крісел колісних одержали діти із обмеженими фізичними можливостями. Інвалідні візки доставили до місця проживання кожної людини. Усі крісла колісні виготовлені із врахуванням індивідуальних параметрів - ваги, зросту, а також рекомендацій медиків і реабілітологів.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, схема одержання інвалідних візків ґрунтується на безпосередній роботі заводу з клієнтом. Наразі ж українські виробники виконують індивідуальні замовлення ще для 195 жителів області. Коштує такий засіб пересування від трьох до тридцяти тисяч гривень. 

Його вартість підприємству-виробнику відшкодовує держава. Тим часом цьогоріч ще 974 людини з особливими потребами отримали необхідні засоби реабілітації – інвалідні столики, туалетні стільці, палиці, милиці та ходунки.

Коментарі

Якщо не влада, то хто ще потурбується про інвалідів... Добре, що це питання постійно на олівці!

Дякую, поржав)
Соціальні ініціативи президента - загальна бідність, постійне зростання цін, лікарні уже не фінансуються навіть по захищеним статтям - зарплата і енергоресурси, країна на грані дефолту, казначейство місяцями не виплачує уже закладені кошти, тотальна корупція, бюрократія найбільша за всю історію країни, більшість молодих українців не проти емігрувати за кордон. Населення вимирає.
А соціальні ініціативи президента - це побудова межигіря і вертолітних площадок?
Дякую коментаторе, ти ****л!

Ось наявний приклад соціальних ініціатив Президента України

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.