У Рівному з’явились зубаті російські матрьошки

По всіх куточках міста з’явились плакати із зображенням зубатих матрьошок, які закликають українців не купувати російські товари у відповідь на низку недружніх кроків північного сусіда щодо України.

Також, біля місць із великим скупченням людей були помічені аналогічні заклики із штрих-кодом товаровиробників Російської Федерації та іншим російським символом – валянками.

Розповсюдження таких плакатів відбувається у всіх великих містах країни. Причиною для оголошення кампанії стала злива відверто недобросусідських кроків Росії щодо України – від вбивства українських рибалок російськими прикордонниками до заборони ввезення українських товарів на територію Російської Федерації.

Про заклик Громадянського руху "Відсіч" не купувати російські товари повідомили понад сто засобів масової інформації України, Росії, Білорусі, Казахстану, Естонії, Латвії, США, Канади, Франції, Вірменії і навіть Ірану.

Розпочалась кампанія акцією біля Адміністрації Президента України з вимогами переглянути ставлення до Росії як до стратегічного партнера. Після цього на День Незалежності України відбулися перші роздачі й розклейки листівок із закликами не купувати російські товари з оголошенням збору коштів на подальше ведення кампанії. Наразі листівки друкуються десятитисячним тиражем і активно розповсюджуються по всій країні.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.