У Рівному французький художник створить графіті

В рамках "Французького вересня", який триватиме з 19 по 30 вересня, відомий художник графіті Lazoo завітав у Рівне. 20 вересня Lazoo на очах у рівнян, разом із місцевими художниками, створить графіті.

- Метою зустрічі з місцевими графітчиками, це обмін досвідом. Сподіваюсь отримати щось цікаве для себе. я не можу сказати яким буде результат, адже в графіті головне спонтанність, експресія та імпровізація. З рівненськими "райтерами" ми спілкуватимемось через малюнок, - розповідає Lazoo.

Lazoo - французький художник графіті, розпочав свою кар'єру наприкінці 80-х років. Під час навчання в університеті, він знайомиться з Філіпом, який пізніше став його наставником. Ця зустріч стала вирішальною в його житті. Lazoo займався коміксами, ілюстраціями до музичної преси.

Він співпрацював з Affiche Magazine, Rapline, а також розробив цілу серію обгорток для дисків разом із Big Cheese Records. У 1994 році він знайомиться з колективом Graffiti MAC і повертається до малюнків на стінах. Колективний підхід відкриває для Lazoo нові можливості у роботі: можливість малювати у дуже великих розмірах. Тим не менше, він продовжує працювати над обгортками для дисків, а також долучається до ілюстрацій. Його роботи виставлялись у Німеччині, Японії, Бельгії.

Подія розпочнеться об 11:00, з подальшою перервою на обід о 13:00, і продовженням дійства о 14:00.

Вхід вільний

 

Ключові слова: 

Коментарі

Біля входу у "Французький альянс" Пушкіна 17

Оо вхід вільний? а місце події не написано....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.