Мільярдер Фірташ придбає «Золоту підкову» та збудує у Рівному містечко на 14 гектарах

Майже сенсаційну заяву у четвер, 19 вересня, зробив власник холдингу OSTCHEM, до якого входить ПАТ «Рівнеазот», мільярдер Дмитро Фірташ. Під час наради Союзу хіміків України  на території рівненського хімічного гіганта, Фірташ заявив про намір придбати у Рівному скандальне проблемне будівництво – житловий комплекс «Золота підкова», розташований на вулиці Соборна, 283. Більше того, власник «Рівнеазоту» зазначив, що поруч планує збудувати ще декілька будинків для працівників підприємства, а також дитячий садочок.

- Для наших працівників, в першу чергу для молодих фахівців ми будуватимемо житло, яке вони зможуть придбати у кредит під низький відсоток, - повідомив журналістам пан Фірташ. - Як ми знаємо, нині банки пропонують кредитування в середньому під 30% річних. Тож більшість людей на свою зарплату не можуть дозволити собі поліпшення житлових умов за допомогою кредитування. Ми збираємося будувати житло для наших працівників, домовимося із банками під кредитування 5% річних у гривні терміном на 10-15 років. Наш холдинг OSTCHEM (куди окрім різних промислових підприємств входить і «Рівнеазот», - авт.) надасть письмові гарантії банку, покладе власні кошти на депозит, відсотки від якого банк списує на свій рахунок, недоплачену різницю у 5% "закриватиме" робітник. Таким чином працівники наших заводів зможуть подбати про покращення своїх житлових умов.

Дмитро Фірташ

За словами Дмитра Фірташа, У Рівному їхня компанія вже збудувала один будинок і частково заселила його працівниками «Рівнеазоту».

- Частину квартир отримали молоді спеціалісти, частину – соціально незахищені працівники, що мають гостру проблему у житлі, -  загалом мова про близько 30 квартир, - повідомив мільярдер. - Також ми домовилися із губернатором і мером Рівного, що для продовження будівництва беремо у місті 14 гектарів землі. Там вже знаходиться один будинок, який ми хочемо викупити, а поруч зводитимемо ще декілька будинків, також спорудимо дитячий садочок. Школа поруч є, тож ми хочемо звести там фактично наше містечко. Зважаючи на те, що плануємо створити на «Рівнеазоті» ще близько тисячі робочих місць, було б добре, якби наші працівники проживали компактно, було б зручно організовувати централізований довіз людей на роботу і додому.

Василь Берташ

Див. також Мільярдер Дмитро Фірташ провів нараду на ПАТ "Рівнеазот"

Голова Рівненської ОДА Василь Берташ уточнив, що під будинком, який збирається викупити Фірташ, мається на увазі ніщо інше як скандальна «Золота підкова».

- На вулиці Соборна неподалік Луцького кільця поруч із проблемним житловим комплексом «Золота підкова» розкинеться містечко, - коротко резюмував пан Берташ. -  «Золоту підкову» вже відсудили, нині вона добудовується. Дмитро Фірташ викупить там решту квартир, які дістануться працівникам «Рівнеазоту» за пільговими цінами. 

Мільярдер Дмитро Фірташ з керівниками Рівненщини

Більше фото у нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.