У Рівному покажуть як виглядатиме реконструйований стадіон «Авангард»

Голова Рівненської ОДА Василь Берташ повідомив, що 1 жовтня широкому загалу буде представлено проектно-кошторисну документацію, відповідно до якої реконструюватимуть стадіон «Авангард».

- Для нас зведення спортивних споруд є пріоритетним завданням. Але оскільки Рівненська область є дотаційною, ми не можемо витратити багато коштів на будівництво подібних споруд, - зауважив пан Берташ. - На реконструкцію стадіону «Авангард» потрібно близько 100 мільйонів гривень. Зараз відбувається виготовлення проектно-кошторисної документації на його реконструкцію.

Ми хочемо, щоб «Авангард» був не лише футбольним стадіоном, а й придатний для інших видів спорту. Зокрема після реконструкції плануємо приймати чемпіонат України з легкої атлетики та інші легкоатлетичні змагання. Таким чином стадіон буде постійно задіяний, як то кажуть, використовуватиметься за призначенням. Першого жовтня відбудеться презентація цієї проектно-кошторисної документації стадіону. Відвідати її ми запросимо багатьох відомих спортсменів, журналістів, - резюмував Василь Берташ.

Тож як виглядатиме реконструйований стадіон «Авангард», скільки часу займе його реконструкція та у яку копієчку увіллється, читайте 1 жовтня на сайті чесних новин «ВСЕ».

Коментарі

Дуже важливо, щоб Рівне було спортивним містом. Сподіваюсь, що після реконструкції "Авангард" виховає ще багатьох хороших спортсменів.

Ну, Тернополю вдалося, надіюсь і у Рівному це буде...а потім і Верес відродиться!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.