Учасницям шоу Жанни Бадоєвої не сподобались рівненські хлопці. ФОТО

В Острозі закінчились зйомки проекту телеканалу ТЕТ "Зупиніть, я закохалась”.

За задумками продюсерів, суть проекту полягає в тому, аби всі дівчата, які беруть участь у програмі, знайшли своє кохання у затятих холостяках. І до того часу, як закінчиться проект, вирішили бути разом. Подробиці проекту не розголошуються, так як шоу ще не транслюється в ефірі. Але нам вдалося зв’язатися із острозькми кавалерами проекту і дізнатись, як же ж проходили зйомки.

Учасниками-кавалерами стали троє острожан:

Олександр Тимощук – викладач у Національному університеті «Острозька академія»;

Роман Завадський  – працівник правоохоронних органів;

Сергій Кухровський – перукар-стиліст.

За умовами проекту десять дівчат повинні були собі обрати одного з Острозьких холостяків. Хлопці виходили перед дівчатами, коротко представляли себе і чекали, яка ж красуня його обере і зустрічатиметься із ним наступні 3 дні.

Протягом всього цього часу, щоранку хлопці підходили під вікна своїх дівчат (мається на увазі тих, хто обрав його на відборах) і забирали останніх на романтичні побачення.

Якщо дівчині не сподобалось побачення, чи кавалер її вже не симпатизує – вона має право вже з другого побачення до хлопця не виходити.

Щодо наших Острозьких богатирів, то до Олександра Тимощука вийшло три учасниці, до Сергія Кухарчука – чотири, і до Романа Завадського – також три.

Закінчились пошуки кавалерів в Острозі поки безрезультатно – ні одна світська дама не залишилась із своїм обранцем. Продюсер Жанна Бадоєва разом із повним складом модниць поїхала далі, до іншого міста шукати кавалерів.

Коментарі

це ще хто олень і клоун?! тут потрібно задуматися, інколи варто думати, що писати!!!

це ще хто олень і клоун?! тут потрібно задуматися, інколи варто думати, що писати!!!

Дівчата ці щось тоже не цепляют

ОЦЕ то оленіііі! Жодного острожанина!!! Де вони взяли цих клоунів? Жесть!

н-да, тут точно не було з кого вибрати

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.