На Рівненщині сільські лікарі отримають житло

У селі Довговоля Володимирецького району разом з реконструкцією лікарської амбулаторії відремонтували та частково умеблювали житло для тамтешнього медика. Разом з тим, за словами голови райдержадміністрації Володимира Ткачука, помешкання для сімейних лікарів підшуковують й у інших селах. А нині вже ремонтують житла для сільських фахівців у Кідрах та Антонівці. Виграють від цього і сімейні лікарі, яким вже не потрібно доїжджати на роботу, і пацієнти, які в будь який час можуть отримати кваліфіковану допомогу.

Водночас, в районі також продовжують реконструювати та модернізувати медустанови. Нині оновлюють ФАПи та сільські амбулаторії у Ромейках, Озері, Сваринях та Собіщицях, повідомив Володимир Ткачук. Там не лише ремонтуватимуть приміщення медзакладів, а й встановлюватимуть необхідне сучасне обладнання.

Відтак, мешканцям цих населених пунктів не доведеться звертатися за допомогою у район, а вчасно і якісно отримувати її у своїх населених пунктах. Адже незалежно від місця проживання, люди повинні отримувати якісні послуги. Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, на ремонт сільських лікарняних закладів та житло для їх працівників цьогоріч зарезервували понад два мільйони гривень, підсумував Володимир Ткачук.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.