Рівненського нардепа "сватають" у крісло губернатора Житомирщини

Народний депутат України, екс-заступник голови Рівненської ОДА Юрій Благодир має очолити Житомирську облдержадміністрацію. Про це "ВСЕ" повідомили наші житомирські колеги. Мовляв, інформація вже на вустах у політичних колах Житомира, проте офіційно підтвердити чи спростувати її поки-що не вдається. 

Як відомо, Юрій Благодир народився вселі Тальки у Новоград-Волинському районі на Житомирщині. Як то кажуть, для цього краю - свій чоловік. Також Благодир свого часу очолював Гощанську РДА, був заступником і першим заступником голови Рівненської ОДА. Його свого часу навіть називали резервним претендентом у крісло очільника Рівненщини. Зважаючи на цей досвід, а також родинні зв'язки із екс-спікером Верховної Ради Володимиром Литвином, до речі, також уродженця Житомирщини, сайт чесних новин "ВСЕ" вирішив перевірити чутки про можливість такої кадрової ротації за участі Юрія Благодиря.

Як відомо, найпростіше розвіяти чи підтвердити чутки - звернутися до першоджерела. Ми зателефонували Юрію Анатолійовичу, після чого відбувся короткий предметний діалог:

- Юрій Анатолійович, На Житомирщині подейкують, що Ви очолите їхню облдержадміністрацію. Це чутки чи є для цього підгрунтя?

- Саш, це просто чутки.

- Можливо, ще просто рано про це говорити або стверджувати, а підгрунтя все ж існують?

- Та ні, нічого такого я не планую.

Автор цих рядків уточнив про "підгрунтя", знаючи про те, що високопосадовці не люблять коментувати або більше того, про щось стверджувати, доки не з'явиться офіційний наказ. Проте, судячи з діалогу, це не той випадок. Невідомо, хто у Житомирі "зісватав" Юрія Благодиря у крісло губернатора, проте, здається, валізи на свою маленьку Батьківщину він пакувати не збирається. Принаймні, поки-що.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.