Рівнянин подав до суду на міську раду

Рівненський громадський діяч Дмитро Якимець позивається до міської ради. Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook:

Сьогодні, 20 вересня 2013 року я в суді зареєстрував позов до Рівненської міської ради щодо скасування рішення про "таємні голосування". 

- ... я маю інтерес до голосування кожного окремого депутата, в тому числі депутата, що обраний в мажоритарному окрузі, який охоплює адресу мого проживання; бажаю знаки яким чином депутати відстоюють інтереси громади... - йдеться зокрема у позові.

Крім того Дмитро Якимець просить суд зупинити дію даного рішення міськради на період судового розгляду.

- Мотивація проста: ну чому я не маю права знати як голосує мій мажоритарник та решта депутатів? І що це взагалі за дикість і знищення демократії, якщо моя країна рухається до ЄС?.. - зазначив рівнянин.

Нагадаємо, у липні цього року на засіданні сесії Рівненської міської ради депутати прийняли зміни до регламенту. Тепер, згідно оновленого регламенту, голосування відбуваються в трьох режимах: "відкрите нефіксоване", "відкрите фіксоване" та "таємне". І лише у випадку "відкритого фіксованого" голосування на табло системи "Рада" буде висвітлено хто і як проголосував. І тільки у цьому випадку, в секретаріаті міськради вам дадуть виписку з тим хто і яку кнопочку натиснув. 

Коментарі

Нарід починає просипатись. Швидше, швидше, швидше. Обмаль часу.

SUPER!!!!! Велика подяка за громадянську позицію!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.