На Рівненщині сільрада не правильно купила м'ясо

У ході проведення контрольного заходу селищною радою було усунуто лише 10 відсотків виявлених порушень. Решта – на контролі держфінінспекції.

Під час проведення планової ревізії фінансово-господарської діяльності Рокитнівської селищної ради спеціалісти ДФІ в Рівненській області зафіксували порушень, що призвели до втрат, на 302 тис. грн. Зокрема, вони встановили, що не у відповідності з чинним законодавством та умовами укладених договорів оренди землі,  при збільшенні її нормативної грошової оцінки, не внесено зміни до 16 договорів, внаслідок чого Рокитнівським селищним бюджетом недоотримано з січня 2011 по травень 2013 року 173 тис. грн доходів.

Держфінінспектори також встановили, що без проведення відповідних процедур закупівель, Рокитнівською селищною радою було придбано на 217,41 тис. грн м’яса.

Про виявлені порушення проінформовано прокуратуру Рокитнівського  району, - повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції в Рівненській області. Селищній раді направлено вимоги про усунення порушень, попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.