"Рівненська правда" писала про річку, а написала про нардепа

Нещодавно на Костопільщині обговорили проблеми очищення місцевої річки Замчисько. В рамках круглого столу фахівці ознайомили учасників зі своїм науковим баченням цієї екологічної проблеми, представивши вже сформовану концепцію та передпроектні рішення. Водночас, газета "Рівненська правда" подала інформацію про цей захід крізь призму нардепа і головного "батьківщинівця" області Миколи Кучерука, промова якого зайняла ледь не пів статті. І, судячи з того, що матеріал опублікований аж на 21-й сторінці, підняту там проблематику видання не вважає важливою. Складається таке враження, що якби це захід не відвідав "друг" газети пан Кучерук, "підвал" 21-ї сторінки дістався б під який-небуть допис про те, як восени правильно збирати гриби.

Водночас, сайт чесних новин "ВСЕ" має на меті все ж донести інформацію про стан справ із річкою Замчисько до наших читачів без політичного підтексту. 

Отож, за словами керівника групи науковців кафедри екології НУВГП, сучасний стан річки Замчисько, яка відноситься до класу малих річок, зазнав значних негативних змін за останні десятиріччя і потребує кардинальних заходів. Наслідки такого стану обумовлені зростанням антропогенного навантаження: проведенням на територіях водозбірних площ широкомасштабних меліоративних робіт, порушення водоохоронних зон, відсутність просторового планування, тенденція до значного забруднення водних об’єктів внаслідок невпорядкованого відведення стічних вод, радіаційне забруднення, залишковий принцип розподілу коштів.

Концепція запропонована екологами спрямована на досягнення двох цілей: відновити річку Замчисько в межах міста Костополя та очистити саму воду. Найбільш науково правильною і доцільною схемою за словами експертів, буде проведення робіт по очищенню відрізка між Сарненським та залізничним мостами. Частину від Сарненського мосту до пішохідного, що знаходиться біля спортивної школи, пропонується зробити рекреаційно привабливою.

Першочерговим буде завдання забезпечити аерацію води для пришвидшення окисно-відновлюючих процесів. Для цього потрібно поглибити річку на 2-2.5 метри, видалити намул, який є накопичувачем тяжких металів, створити зимувальну яму для риб, закріпити береги спеціальною сіткою з природного матеріалу – каменю. На іншій частині, від пішохідного мосту до залізничного, пропонують звузити в окремих місцях на 2-3 метри та заглибити, знову ж таки на 2-2.5 метри. 

За інформацією газети "Рівненська правда"

Коментарі

Забавно спостерігати як наші кімнатні політикани перетягують ковдру)) і при цьоиц поливають один одного! як кажуть "любите друг-дружку, а деньги в кружку" :)

Вже не стільки читає статтю, скільки коментарі) Шановні, ви тут стільки розказуєте цікавого, в газетах такого не пишуть)))

Власне мити було дві:
- писати аби обісрати
- писати аби щось неважливо що написати

З якою метою писався цей матеріал?

Шановні журналісти ВСЕ. У Вас дуже розвинута схильність до написання жовтих заголовків. Аби Ви були трішки уважніші, то побачили б, що ця стаття першочергово була розміщена на сайті Кучерука, написана вона його ж прес-службою. Це і пояснює той факт, що велика частина її присвячена участі саме Кучерука у описаному заході. Логіка досить проста. Сайт Кучерука - статті про Кучерука. І нічого негативного у цьому немає. РП зробила репост, а Ви звинувачуєте її у політиканстві. Це ж тупо.

Рівненська правда?:) Чи Батьківщина, і собі вирішила завести, нарешті, медіа-ресурс?)) Раніше мізків на це не вистачало. Але тепер появились орли, типу Вознюк, і, о Боже, додумались!)) Майже Українська правда)) Але, все одно, позбавитись популізму ніяк не можна, бо для чого ж тоді Вознюк гроші платить?) Так і буде тепер в кожному випуску як не Вознюк, то Кучерук))) Ну невже ви не розумієте, що це - смішно? Чи справді люди для вас - просто ЕЛЕКТОРАТ?

Нормальна саття, але можливо, потрібно згадати та подякувати за роботу науковям кафедри екології Національного університету водного господарства та природокористування І. Статнику, О.Бєдунковій та М. Клименко.

Навпаки: ВСЕ сайт Вознюка і через інтернет рекламує для збільшення тиражів газету. Отака нова забавка Юри - невеличкий бізнес Вознюка - створення медіахолдингу - незагорами вибори. )))

Сайт Хахльова тролить газету Вознюка ))

А чим Вам шановний (-а), ллл, неподобається інформаційне наповнення? Мені особисто набагато цікавіше читати "ВСЕ" ніж "Вісті Рівненщини" - хоч не так одноманітно!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.