На Рівненщині не можуть збільшити надходження податків

Порівняно з минулим роком, соціально-економічні показники розвитку Рівненської області (індекс промислової продукції у січні-серпні  2013 року склав 96,1 відс., будівельної продукції – 44,1 відс., індекс споживчих цін – 98,6 відс., значний ріст імпорту товарів – 134,4 відс., зменшення експорту – на 0,8 відс.)  не забезпечують достатньої бази для збільшення надходжень податків та платежів до державного бюджету. Тому працівники Міндоходів вживають усіх заходів для залучення до бюджету резервів від упередження та подолання проявів тіньової економіки.

Про це під час прес-конференції розповів начальник  Головного управління Міндоходів у  Рівненській області Ігор Скоріков.

Разом із тим, за даними інформаційно-комунікаційного відділ ГУ Міндоходів у області, кількість зареєстрованих суб’єктів господарювання – юридичних осіб, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, станом на 01.09.13 року зросла  в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 408 суб’єктів господарювання, або на 12,4 відсотки і склала 3707.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.