Рівненські тролейбуси перейдуть у нове управління

КП "Рівнеелектроавтотранс" буде підпорядковане управління транспорту та зв'язку Рівного. Таке рішення повинні прийняти депутати Рівнеради під час сесії 26 вересня.

Відповідний проект рішення "Про затвередження Положення управління проуправління транспорту і зв'язку виконавчого комітету Рівненської міскої ради в новій редакції" розглянули на засіданні депутатської комісії з питань бюджету та фінансів.

За словами мера Рівного Володимира Хомка, це пов'язано із тим, що його заступник Олексій Хмилецький, який курує житлово-комунальну галузь причетний до сфери маршрутних перевезень.

Нагадаємо, нещодавно відбулась зміна керівника тролейбусного парку. На місце багаторічного директора підприємства Степана Загинея, родина якого займається маршрутними перевезеннями у Рівному прийшов Валентин Ткачук.

Нині тролейбусники підпорядковуються управління ЖКГ Рівного, начальником якого став В'ячеслав Бережнюк, який колись контролював діяльність мера Рівного Володимира Хомка.

Коментарі

Щось я ніколи не можу в ці ротації в'їхати: виходить, що через те, що якийсь тимчасовий чиновник має якусь там "причетність", замість того що б його звільнити, замінюють систему управління цілим сектором громадського транспорту міста, де логіка?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.