Пам'ятник "Просвіти" у Рівному обійдеться майже у 100 тисяч бюджетних гривень

Рівненська обласна організація "Просвіта" сподівається отримати 80 тисяч гривень з бюджету Рівного на зведення у парку імені Шевченка пам'ятника, який увічнити дану організацію.

Просвітяни звернулись до міської ради Рівного з відповідним проханням. Заступник голови обласної організації "Просвіта" Катерина Сичик під час засідання депутатської комісії з питань бюджету пояснила: 2 тисячі гривень потрібні на розробку проекту пам'ятника, решта 78 тисяч - на роботи.

Член комісії, депутат Рівнеради Віталій Першогуба зауважив, що гроші мають виділяти не з бюджету, а збирати зацікавлені у цьому люди.

- Ось на пам'ятник Нілу Хасевичу зібрали. Тож і на цю ініціативу повинні збирати гроші ті, хто ввжає, що пам'ятник "Просвіті" має бути встановлений у місті, - зазначив Віталій Першогуба.

Бюджетна комісія підтримала проект, однак із зауваженням, що частину грошей все ж таки зберуть просвітяни. Чи підтримають депутати рішення - дізнаємось 26 вересня під час сесії Рівнеради. Цього ж дня міські обранці мають вирішити долю скандальних земельних ділянок.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.