У Рівному втретє навчатимуть журналістиці

У Рівному 12-13 жовтня 2013 року відбудеться третя школа журналістики «МОЛОДЬ -ДІЄ», де участь можуть прийняти всі, хто цікавиться журналістикою та бажає все більше дізнатись про позитивні та негативні сторони цієї надзвичайно цікавої професії.

Навчання буде проходити у формі тренінгів, де учасники зможуть отримати базові знання з журналістики, навчаться створювати журналістський матеріал та правильно використовувати інформацію, дізнаються про особливості функціонування різних видів ЗМІ, знайдуть нових друзів, знайомства і просто поринуть у дружелюбну, позитивну, неймовірну атмосферу креативу.

Школа журналістики у Рівному проводиться  вже не вперше. У грудні 2012 та в березні 2013 років успішно вже був реалізований даний проект командою активістів МГО «МОЛОДЬ-ДІЄ». На попередніх школах в якості тренерів були запрошені відомі журналісти міста Рівного. На  Другу Школу журналістики завітав  і поділився  секретами своєї майстерності відомий журналіст України Мустафа Найєм.

Випускники школи журналістики зможуть пройти стажування на найвідоміших порталах Рівного, - обіцяють організатори.

Всі  бажаючі повинні заповнити анкету на сайті школи журналістики. Набір проводиться на конкурсній основі до 6 жовтня 2013 року.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.