На Рівненській атомній електростанції безперервно триває вдосконалення ремонтних процедур

Експерти Московського центру Всесвітньої асоціації операторів АЕС впродовж тижня працювали на проммайданчику Рівненської АЕС. Мета їх візиту - аналіз  організації ремонтних робіт, техобслуговування обладнання та вдосконалення ремонтної документації.

Очолював роботу місії технічної підтримки Сергій Шишкін, радник ВАО АЕС-МЦ. У складі делегації - радники ВАО АЕС-МЦ Андрій Лачков та Дмитро Копилов, представник Кольської АЕС – Денис Барусевич.

Підводячи підсумки візиту, Сергій Шишкін наголосив на високій професійності персоналу РАЕС, відкритості та прагненню до покращань, - про це йдеться на сайті Рівненської атомної електростанції. За результатами проведених зі спеціалістами РАЕС обговорень, спостережень, презентацій, експерти надали ряд рекомендацій щодо впровадження нових підходів щодо ремонтної документації, більш ефективної реалізації технологічних ремонтних карт, запровадження системи «єдиного наряду».

Загалом експерти позитивно оцінили якість проведення ремонтних процедур, гарний стан експлуатаційного обладнання, добру оснащеність ремонтних бригад, високий рівень культури безпеки, правильні тренди зрушень. З боку експертів місії ВАО АЕС надійшла пропозиція щодо візиту рівненських атомників на Кольську АЕС для обміну досвідом.

Спеціалісти ремонтних служб РАЕС визнали користь від «живої» роботи та спілкування із російськими колегами, їхньої готовності до демонстрації своїх прогресивних надбань. Вдосконалення ремонтних процедур триває на РАЕС безперервно, і особливо важливою стала своєчасність рекомендацій, наданих під час цього візиту.

Головний інженер ВП РАЕС - перший заступник генерального директора Павло Ковтонюк повідомив, що на РАЕС розроблена і активно діє Програма управління старінням обладнання, яка включає до себе й ремонтні процедури. Враховуючи чималий термін експлуатації станції, актуальність Програми надзвичайно важлива поряд із ремонтними питаннями, які є складовою Програми. Він запевнив, що усі надані експертами рекомендації, будуть враховані.

- РАЕС впевнено крокує шляхом світових тенденцій, поступово вирішує завдання часу, - підкреслив генеральний директор ВП РАЕС Павло Павлишин. - Але надзвичайно цінною є конструктивна підтримка з боку колег-професіоналів. Атомна галузь чи не єдина, яка має в арсеналі настільки дієвий орган організації розповсюдження позитивного досвіду та інформації, яким є ВАО АЕС.

Він подякував за пропозицію відвідування російської станції та запевнив, що спеціалісти РАЕС неодмінно нею скористаються.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.