Україні розроблять «туристичний бренд»

Незабаром буде розроблено туристичний бренд України. Про повідомляє Урядовий портал з посиланням на віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула.

Цього разу на розробку туристичного бренду не держава виділяє кошти. На це отримано європейський грант.

- Туризм - одна з найбільш, що  динамічно розвиваються, сфер у світі. Потенціал України дозволяє створити в ньому точку зростання вітчизняної економіки. Важливим елементом розвитку туризму є розробка туристичного бренду і логотипу. Цей символ повинен об'єднувати країну всередині і підвищувати її привабливість за межами. Наприклад, логотипу I Love New York («Я люблю Нью–Йорк») вже сорок років, ним пишаються і не змінюють щороку, - сказав Віце-прем'єр- міністр Олександр Вілкул.

Лого - це квінтесенція традицій, культури, креативу та сучасних трендів. Процес повинен бути публічним. У п'ятницю в Держтуризмкурорті експерти обговорюватимуть концепцію туристичного бренду України. Я сказав, щоб на обговорення приїхали і керівники туристичних напрямків з усіх областей.

Очікується, що для широкого обговорення концепція бренду буде презентована в Києві на Міжнародному туристичному форумі, який відбудеться 10-12 жовтня. Остаточно роботи повинні бути закінчені на початку 2014 року.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.