На Рівненщині затримали податківця "на гарячому" під час отримання хабара

Співробітники УСБУ в Рівненській області спільно із працівниками прокуратури викрили і припинили протиправну діяльність головного державного податкового ревізор-інспектора відділу податкового контролю Дубенської об’єднаної Державної податкової інспекції Рівненської області Державної податкової служби, який отримав неправомірну вигоду в розмірі 2 тисячі 400 гривень.

Встановлено, що посадовець вимагав та отримував від підприємця гроші за сприяння у безперешкодній господарській діяльності з ремонту автомобілів  без наявності відповідних дозвільних документів.

9 вересня цього року співробітники СБУ затримали «на гарячому» правопорушника під час одержання грошей.

Наразі посадовцю оголошено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.2 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області.

 

Коментарі

...Встановлено, що посадовець вимагав та отримував від підприємця гроші за сприяння у безперешкодній господарській діяльності з ремонту автомобілів без наявності відповідних дозвільних документів
...Цікаво, а яку відповідальність понесе цей підприємець за свою господарську діяльність?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.