Святкування 900-річчя Клевані призначили без конкретної дати

У 2013 році виповнюється 900 років від дня заснування селища міського типу Клевань Рівненського району Рівненської області.

На сьогодні Клевань є селищем міського типу, яке має цікаву багаторічну історію свого становлення. Тут збереглися руїни Клеванського замку 1475 року та костел Благовіщення з дзвіницею 1630 року. Не менш відома серед туристів пам’ятка природи "Тунель кохання" – зелений тунель, утворений залізничною гілкою в лісовому масиві, що знаходиться поряд із селищем.

19 вересня Верховна Рада України ухвалила проект постанови «Про відзначення 900-річчя з часу заснування селища Клевань Рівненської області», який вніс на розгляд народний депутат України Юрій Вознюк. 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів було рекомендовано утворити організаційний комітет з підготовки та проведення свята. Також було рекомендовано Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 900-річчю заснування селища Клевань Рівненської області, а українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 900-річчю заснування селища Клевань Рівненської області.

Протягом місяця оргкомітет має розробити та затвердити план заходів, пов’язаних з відзначенням річниці та вирішити питання щодо фінансового і матеріально-технічного забезпечення.

В постанові не вказана дата проведення свята. Можливо тому, що селище неготове до святкування 900-річчя. Тротуари, які почали робити ще на початку серпня - так і не дороблені. Так само як недороблені доріжки в парку, які теж почали робити два місяці тому. 

Коментарі

"Також було рекомендовано Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 900-річчю заснування селища Клевань Рівненської області, а українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 900-річчю заснування селища Клевань Рівненської області." -ХТО Ж ЦЕ РЕКОМЕНДУВАВ,НЕ ПОЦІКАВИЛИСЬ ЧЕСНІ НОВИНИ І ЗА ЧИЙ КОШТ? ЦЕ НІБИ МАЄ ВИГЛЯДАТИ ТАК:ДЯДЯ ВАНЯ ПРИХОДИТЬ І КАЖЕ ,ЩО ДАЙТЕ МЕНІ МОНЕТУ І МАРКУ,ЩЕ І ЗА СВОЇ ГРОШІ,ЩОБ Я ПО ТЕЛЕБАЧЕННЮ І В ГАЗЕТАХ ПОКАЗАВ,ЯКИЙ Я ХОРОШИЙ ,а хтось поганий,бо не дозволив

ПОПРИБИРАТИ НЕВАЖКО И НАВПАКИ ЗАВЖДИ РАДІ ПІДТРИМУВАТИ ЧИСТОТУ ТА ПОРЯДОК НА НАШИХ ВУЛИЦЯХ. АЛЕ НАША ВЛАДА НЕ НАДАЄ ПОСЛУГ З ВИВОЗУ СМІТТЯ.

а коли буде?

29 вересня не буде святкування.

то коли буде святкування? 29 вересня чи ні?

Вірне зауваження!!!!!

Просто Юрась вніс пропозицію. А сам з власними фінансами допомогти, що - слабо?
українцям як не дощ, то недолуга влада. Хай би для початку кожен під своїми воротами поприбирає.

Мабуть... Але то вже питання не до мене

Напевно, що так! А якби це панство було провидцями, то ніколи б не будувались, дивлячись на в що перетворилось, до недавна чудове, зелене селище!!!!

То можливо все таки, Олексію, потрібно приділити увагу всьому селищу, а не там де приїдуть"шановані гості"!, а також всім іншим вулицям, а то якщо проїхатись було 900 років по селищу тому назад і тепер, картина не набагато краща!!!! Відразу і не збагнеш що селище 21 ст.!!!!!! :)

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.