На Рівненщині добудовують школу

Учні сільської школи, що в Рокитнівському районі, невдовзі матимуть сучасний спортзал і нову їдальню, а ще – кімнати для майстерень трудового навчання, обладнанні усім необхідним. Усе це вдасться розмістити у новому корпусі навчального закладу, на добудову якого цьогоріч держава спрямувала дев’ять мільйонів гривень.

Нині загальну середню освіту тут здобувають майже вісімсот учнів. Відтак, завдяки бюджетним інвестиціям сільські діти матимуть належні умови для спортивних і трудових занять, а за шкільними обідами їм не доведеться ходити в старе приміщення через дорогу, зазначив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Так, у новому закладі нині діє чотири групи з короткотривалим перебуванням. А це село – серед лідерів за народжуваністю. Так, щорічно тут набирають чотири класи першачків.

Нині фахівці підсилюють шкільну котельню, аби учням, дошкільнятам і педагогам створити комфортні умови, доповів очільникові області директор департаменту з питань будівництва та архітектури Юрій Сідлецький. Він також зазначив, що наразі на добудові нового корпусу в Глинному працює сотня будівельників.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, вони вже влаштували сучасну покрівлю, утеплили фасад та встановили енергозберігаючі вікна. Окрім того, у приміщенні провели каналізацію та виконали сантехнічні роботи. Загалом будівельники дотримуються затверджених графіків. Втім, аби до кінця року зробити все заплановане, Василь Берташ доручив Юрію Сідлецькому контролювати їх виконання щоденно.

 

Коментарі

За час господарювання Берташа соцсфера в області почала розвиватися!

Писати навчися ботику. Закрили фіздиспансер, інші лікарні, закривають школи то це як зрозуміти?
Короче ти звичайний мурлан

Правельно влада, що добудовує школу і відкриває садочки, бо за попередніх керівників все тільки закривалося.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.