На Рівненщині вшанували партизанів

В урочищі Ковалі, що поблизу села Березово Рокитнівського району, відбулися урочистості з нагоди Дня партизанської слави.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, зі святом ветеранів привітав голова облдержадміністрації Василь Берташ. Він подякував визволителям за мирне майбутнє, яке вони відвоювали для прийдешніх поколінь ціною власного здоров’я і навіть життя. Очільник області побажав ветеранам, щоб не боліли їхні рани, а також, щоб у наступному році

Він також вручив ветеранам матеріальну допомогу, а солісти обласної філармонії подарували тематичний концерт, нагадавши їхні молоді роки. Там же в лісі фронтовиків почастували солдатським кулешем.

Вже традиційно до Дня партизанської слави свято влаштовують саме в урочищі Ковалі, де й готували воїнів-підпільників. Нині в області проживає майже сотня колишніх партизанів. В Рокитнівському районі їх найбільше, а саме 29, повідомив голова райдержадміністрації Віктор Рудницький. За його словами, місцева влада постійно допомагає визволителям у вирішенні їх побутових проблем. Водночас, до цієї роботи залучають і школярів. Відтак, підростаюче покоління знатиме свою історію та справжню ціну Перемоги, цінуватиме мир та шануватиме тих, хто його виборов.

Коментарі

Влада допомагає ветеранам, бо знає що якби не ці ветерани колись то не було б нас тепер.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.