У Рівному розповсюджують фальшивку «Української правди»

Сьогодні рівняни знайшли у своїх поштових скриньках фальшивку «Української правди». Газета візуально схожа на всеукраїнський сайт «Українська правда» та видрукувана таким самим шрифтом. Разом із тим, редакція сайту попереджає: жодного відношення до того вони не мають. Ба, більше, там є опубліковані тексти, які ніколи не виходили на сайті "Українська правда". Це зроблено з метою дискредитації незалежного видання та для маніпуляції думкою людей.

На сайті «Українська правда» йдеться про те, що ця газета є фальшивкою. Так само неправдивою є інформація, вказана у вихідних даних про те, що видавцем газети є Приватне підприємство "Українська правда". Зазначена компанія не має жодного стосунку до появи цієї газети.

Головним редактором фальшивки вказано "Притула О.Є", відповідальним за випуск - "Лещенко С.Т." Це - прізвища редактора сайту "Української правди" та його заступника із перекрученими ініціалами. Заявлено наклад видання в розмірі 1 мільйон екземплярів.

Редакція «Української правди» розцінює випуск фальшивої друкованої "Української правди" і онлайн-двійника видання такими, що спрямовані на дискредитацію видання.

«Розрахунок - неуважний або непоінформований читач має сприймати за чисту монету будь-які нісенітниці, які виходять на цих ресурсах або під нашим брендом, або в нашому дизайні, - йдеться на сайті «Української правди». -  При чому, ми вважаємо завищеним тираж у 1 мільйон екземплярів фальшивої газети, спрямованим на те, щоб відзвітувати замовнику атаки на "Українську правду" про масовану кампанію, організовану його коштом.

З наближенням виборів президента провладні сили акумулювали в своїх руках практично весь медіа-ринок. І якщо раніше вони не акцентували увагу на інтернет-виданнях, то протягом останніх місяців спостерігається посилення присутності провладних ресурсів у мережі.

Ми за конкуренцію, водночас не сприймаємо методи, засновані на поширенні перекрученої інформації, що базується на прослуханих телефонних розмовах, крадіжці особистої інформації, створенні сайтів-клонів та випуску фальшивок.

У зв'язку з поширенням фальшивки під виглядом "Української правди" ми готуємо заяву до правоохоронних органів. Перевірка та подальше розслідування дозволить з'ясувати, чи причетні провладні сили до появи двійників "Української правди".

Не важливо, хто саме замовив та фінансує ці операції – Медведчук, Клюєв, Льовочкін, Арбузов, Захарченко, Сівкович, Фірташ чи Курченко. Мало цікавить, хто саме виконує такі "завдання". Факт, що все це має місце за повної бездіяльності влади.

Влада може спростувати свою причетність до останніх подій в інформпросторі в єдиний спосіб - знайти виконавців та замовників, які розповсюджують фальшивку. Якщо цього не буде зроблено, це означатиме одне - влада в Україні або не діє, або задіяна в провокаціях проти незалежних ЗМІ».

Ключові слова: 

Коментарі

Якщо Вам немає різниці хто фінансує, то навіщо акцентуєте увагу на таких особах як Медведчук, Клюєв, Льовочкін, Арбузов, Захарченко, Сівкович, Фірташ чи Курченко? Це ж чистої води передвиборчі технології... Розповідаєте, як хтось там до виборів готується. а самі займаєтесь чорним ПІАРом. Соромно має бути, о "чесні та незалежні" журналісти... Кажуть, що гроші не пахнуть, хоча Ви вже знаєте це...

Ця газета потрапила в поштові скриньки не сьогодні, а значно раніше.
Я про це вже десь читала декілька тижнів тому

все піар крім некрологу

угу, вчиться у порталу все)))) ДДос памятаєте)))) Нічого скоро і президент замовить у порталу все собі піар акцію!!!!

Українська правда , рейтинг якої впав досить відчутно робить піар акцію, що її там хтось підробляє, та кому вона потрібна, там то і читати немає чого.

Б***ь нада валить з цієї проклятої країни..
Куди не глянь - кругом бардак..
Одні свономордні рилопоросячі ублюдки при владі..
Треба скоро буде розривать дідового ППШ...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.