На Рівненщині мало не вибухнула дев’ятиповерхівка

У Квасилові, 19 вересня жителі дев'ятиповерхівки на вул. Молодіжна відчули сильний запах газу на сходовій клітці.

Зреагували миттєво - викликали газову службу і встановили квартиру з якої витікав газ. Працівники "Здолбунівгазу" від побаченого не могли довго оговтатися, бо в одній із квартир безробітний Олексій запалив на газовій плиті чотири конфорки і відкрив газ з духової шафи. Зі слів газовиків, мешканці багатоквартирного будинку чудом врятувалися, адже наслідки від вибуху газу були б плачевні.

- Скільки живемо поряд з цією людиною, стільки перебуваємо у постійній напрузі, - коментує квасилівчанка Людмила (ім'я змінене), - він цей газ відкрив навмисно, не думаючи про наслідки, бо часто перебуває в неадекватному стані, зловживає алкоголем. Дякуємо людям, які швидко прибули на наш виклик, ліквідували витік газу і встановили перепону на його користування.

- Олексій знущається над своєю хворою матір'ю, - продовжує сусідка Олександра (ім'я змінене), - ми про це уже повідомляли в правоохоронні органи, а тепер уже зовсім жити неможливо стає, ні вдень, ні вночі спокою від нього немає.

Сусіди "шкідника" написали колективну заяву до правоохоронних органів з проханням вжити невідкладних заходів щодо нього. Тепер відповідні органи встановлюватимуть чи дії Олексія були замахом на життя та здоров'я інших людей, чи прикрою випадковістю, пише kvasilov.com.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.