Прокуратура: на Рівненщині держслужбовці вкрали пів мільйона гривень

У ході проведеної перевірки в порядку нагляду за додержанням та застосуванням вимог бюджетного законодавства виявлено кримінально-каранні діяння в діяльності службових осіб управління агропромислового розвитку Здолбунівської районної державної адміністрації, - повідомляє прокурор Здолбунівського району старший радник юстиції Ігор Ольшинецький.

Встановлено, що службовці управління, зловживаючи своїм службовим становищем, в інтересах третіх осіб, склали та видали завідомо неправдиві документи, які стали підставою для отримання сільськогосподарським підприємством відшкодування витрат по придбанню хмелярської техніки. Внаслідок таких незаконних дій підприємство отримало з бюджету кошти на відшкодування витрат у розмірі 459 тисяч гривень, чим заподіяно державним інтересам збитків на вказану суму.

Відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, - прим. авт.), внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.