Каратист з Рівненщини судив чемпіонат світу в Африці

Нещодавно з Південно-Африканської Республіки (ПАР) до Рівного повернувся Член Рівненського обласного комітету Української Національної Асамблеї, заслужений тренер Рівненщини Анатолій Гірак. В Африці рівнянин був суддею на Чемпіонаті Світу з Годзю-рю карате-до в місті Стелленбош (Кейптаун).

-На перемогу претендували спортсмени з 54 країн світу. Команда господарів була найбільшою, і висунула претендентів на кожну категорію, - повідомив Анатолій Гірак.

Перше командне місце зайняла ПАР, яка виборола 21 золото, 15 срібла і 28 бронзи. Друге зайняла Україна, отримавши шість золотих, чотири срібних і шість бронзових медалей. Почесне третє місце виборола команда Австрії – шість золотих, три срібних, десять бронзових медалей.

Як розповів Анатолій Гірак, найбільше йому запам’яталась змагання під назвою Ірюкумі (поєдинки, в яких команди з п’яти представників кожної країни-учасника змагаються до першого порушення). Команда Німеччини раптово відмовилась від поєдинку і віддала українцям перше місце, бо «бачили попередні поєдинки і вирішили, що їм достатньо другого місця». Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної організації Українська Національна Асамблея.

Коментарі

Заслужений тренер Рівненщини? Круто!!!

Гордимося!! Анатлію Митрофановичу окремий РЕСПЕКТ!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.